Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PÉNZTÁROSOK SEGÍTSETEK! Első...

Kiss_ike kérdése:

PÉNZTÁROSOK SEGÍTSETEK! Első héten csináltam 20ezer hiányt, de senki nem mondd semmit, hogy ilyenkor mi van. Kirúghatnak?

Figyelt kérdés
Vagy áttesznek máshová? Nekem kell kifizetni? és hogyan tudok utána nézni h én hibáztam e?

2012. okt. 9. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
neked kell kifizetned
2012. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
neked kell kifuzetned
2012. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell kifizetni. A pénztáros teljes vagyonával felel a hiányért. Olvasd el a munkaszerződésed néha.


És ki is rúghatnak. Persze akkor is ki kell fizetni a hiányt. Figyelj oda jobban, ez inkább lopásnak hangzik, mint hibának (nem téged okollak, lehetett az egy sunyi tolvaj, amig nem néztél oda).. A pénztáros munka nagyon nehéz és felelősségteljes.

2012. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a szégyent, hogy jött össze ennyi? Kirúgni nem fogják, de mélyen a zsebedbe kell majd nyúlnod... Inkább lassabban csináld, ha ennyire nem megy még.
2012. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
lol..fogalmam sincs hogy került oda a második válasz:DD
2012. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem rúgtak ki és még csak kifizetnem sem kell szerencsémre,de azért köszi..:)
2012. okt. 15. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon becsüld meg azt a munkáltatót.


Jogilag kifizettethette volna veled.

2012. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pl. Tesco-kban nem kell a hiányt kifizetni! Csak jegyzőkönyvet vesznek fel a 700 ft felett van és ennyi.
2012. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

csak nem értem hogy lehet hiány pl a tescoban..ott van hogy mennyit kell visszaadni még számolni sem kell...


Persze költői kérdés volt tudom hogy a tesco trükközik a pénztárgépekkel..ezért nem akartam én pénztáros lenni ott.

2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
igen, ez az ott dolgozó pénztárosok sem értik hogy lehet hiány....hisz a gép kiírja, sőt mikor adja át a pénzt is leszámolják....szerintük ha van hiány azt elosztják a pénztárosokra hogy te meg te ennyi hiányt csináltál és írd alá a papírt és ennyi. Azt hogy hogyan le a hiány már senki sem tudja meg mondani, van és kész....
2012. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!