Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én egy egyetem karának egy...

Ha én egy egyetem karának egy felsőfokú szakképzését végeztem el, akkor az főiskolai végzettségnek számít? Ha igen, milyen fokozatú?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2013. jún. 25. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem főiskolai, mert az diplomát jelent, azt hiszem úgy mondják, hogy felsőfokú.
2013. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a legmagasabb iskolai végzettségem a középsuli, plusz ez az OKJ-rendszerű(?) tanfolyam?
2013. jún. 25. 23:51
 3/3 anonim válasza:
Az OKJ-s képzések, azok szakképzések, a számuk megadja a szintjüket is, de ez nem főiskolai végzettséget ad, még ha egyetem, azaz felsőfokú oktatási intézmény indította is. Nem tanfolyam, hanem ahogy írtad felsőfokú szakképzés. Ha szakirányú, akkor lehetséges, hogy figyelemmbe vehető felvételinél, de ehhez a megcélzott szakhoz tartozó lehetőségeket kell megnézni.
2013. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!