Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől szeretnék...

Szeptembertől szeretnék cukrászként tovább tanulni. Lenne egy fontos kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az alkalmassági vizsgán gondolom van szemvizsgálat. Mi van akkor, ha az nem sikerül. Szemüveges vagyok és nem túl jól látok szemüveggel sem, de eddig nem tudtam elmenni szemészetre, most meg már hiába kérek időpontot. Valószínű, hogy már csak év végére tudnának adni.

2013. jún. 26. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira nem veszik komolyan a dolgot azért. Egyébként el kell menni a Vision expressz-be, vagy az Ofotért-be és bevizsgálnak, aztán pár óra múlva kézbe kapod a szemüvegedet is.
2013. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.:)

Most megnyugodtam.

2013. jún. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!