Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki emelt...

Van itt olyan, aki emelt érettségizett, de nem a normál érettségi keretén belül, hanem külön? (Mondjuk később, mármint évben)

Figyelt kérdés

Mikor kapunk róla értesítést? Vagy ez tantárgy függő?

csak mert már lassan ideje lenne...

köszi előre is!


2013. jún. 26. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Két érettségi vizsgaidőszak van az évben: május és október/november környéke. Ezeken kívül nincs más időpont.
2013. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja igen bocsi ,akkor lehet,hogy hülyén tettem fel a kérdést.Úgy értettem,hogy én pl. 2010 nyarán érettségiztem,amikor befejeztem a tanulmányaimat a gimiben.Akkor megkaptam ugye az érettségi bizonyítvány,június húszonvalahanyadikán ,mind1.

és tettem most csak egy emelt érettségit,pontszerzés gyanánt.Június 7-én lett vége a szóbelivel ,de még nem értesítettek ki... :/ és nem értem.Tegnap hívtam a sulit,ahol érettségiztem (bár nem tudom,lehet inkább a kormányhivatalt kellett volna,mert végül is ott jelentkeztem)de pont nem tudtak kapcsolni és mondták is a portán,hogy még mennek az érettségik.Most nem tudom,egyébként meddig tartanak az érettségik,amíg mind lemegy egytől egyig? Mert lehet,hogy engem majd csak utána értesítenek ki,vagy nem tudom...

Bocsi,ha egy kicsit sokat írtam! :)

de köszi,hogy válaszoltál!

2013. jún. 26. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen én voltam és az érettségi behívódon van annak dátuma, hogy mikor van az eredményhirdetés, ahol is átveheted a tanúsítványt. Mostanában kell lennie, (lehet épp most volt), mert akkor adják át, mikor már a középszintűek is végig lecsengtek mindenhol. Amennyiben nem jelensz meg 2 lehetőség van: vagy konkrét időpontkor bemész a kormányhivatalba és ott megkapod (ez változó, nekem pl pont holnap kéne átvennem rendesen, de nem tudok elmenni, emiatt péntek délelőtt vehetem át a hivatalban), vagy pedig kiküldik postán. Ez viszont elég képlékeny, hogy mikor érkezik meg.
2013. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

basszus ..... ! :O

asszem most nagytakarításnál kidobtam hétvégén a levelet. áhhh :(

de azt egy csomószor forgattam ,olvasgattam ,és nem emlékszem,hogy az rajta lett volna.:O arra igen,hogy az írásbeli megtekintésének az időpontja rajta volt ,de hogy az ...

2013. jún. 26. 23:57
 5/8 A kérdező kommentje:
vagyis ,hogy mikor vehetem át ,erre nem emlékszem.
2013. jún. 26. 23:57
 6/8 A kérdező kommentje:

és neked nem mondtak olyat,hogy kiértesítenek?

mert nekem 3 annyira flegma nő volt,és vmit motyogtak az orruk alatt ,vmi olyasmit ,hogy 1-2 héten belül kiértesítenek ,de az meg már letelt.:S

hülye vagyok,hogy nem kérdeztem vissza.

2013. jún. 27. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, akkor telefonálgass szorgalmasan.

Egy biztos, hogy mindenféle eredményhirdetés csak a középszintű szóbeli végén lehet, vagyis mostanában (múlt héttel kezdve), mivel az emelt szintű vizsgázók is be vannak osztva középszintű bizottságokhoz.

2013. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott,köszi.Még jó,hogy telefonáltam,mert pont másnap kellett bemennem érte,átvenni.
2013. jún. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!