Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyesmi...

Szerintetek létezik ilyesmi törvény?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy ha egyenlő vagy több, az utazás ideje az iskoláig, mint az aznap bent töltött tanórák száma (szünetek nélkül vagy vele, na azt nem tudom) akkor a diák nem köteles bemenni?

Én vidékről járok be Budapestre tanulni, szóval ez engem eléggé érint.



2013. jún. 28. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem muszály bejárni, de amikor az igazolatlan óráid száma meghalad egy bizonyos mennyiséget, akkor meg nekik nem kötelező tovább eltűrniük... szerintem inkább csak bizonyos kor alatt biztosítanak szállást, koleszt.
2013. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Életben semmis sem muszáj, ne menj de hogy nem is vizsgázol le az tuti. Menj koliba.
2013. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy nincs ilyen törvény, hiszen akkor minden lógós beiratkozna egy távoli iskolába, és sosem járna be, a jogalkotó célja pedig szemmel láthatóan az, hogy mindenki járjon iskolába, akinek kell.
2013. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor minek abba a suliba mentél?


tanulni akarsz, vagy nem ?

nem a te érdeked, hogy bejárj, és ragadjon rád valami ????



istenem, ennyi semmirekellőt neveltünk ????!!!!!

2013. júl. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!