Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemi koleszt...

Melyik egyetemi koleszt ajánlanátok Szegeden?

Figyelt kérdés

Hány kolesz van Szegeden?

Közlekedés szempontjából melyik lenne a jobb?

Nagy különbség van az árak közt?

Hány ágyasak a szobák?


19L


2013. jún. 28. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 13 kolesz van. De nem mindegy milyen karra fogsz járni. Pl. TTIK-sként csak karközi kollégiumba mehetsz. Az, hogy hány ágyas kollégiumtól függ.

Bővebben:

[link]

2013. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, BTK-s leszek.
2013. jún. 28. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak karközis koli jöhet szóba.

Eötvös koli - Tanulmányi eredmény alapján van felvétel, minden félévben el kell érni ha jól tudom a 4 egészes átlagot. Nem túl pörgős hely.

Herman - Új-szeged van, viszonylag messze.

Móra - Nehéz bekerülni (szociális alapon döntenek) és ez is új-szegeden van.

Károlyi - Nincs a központban, de jóval közelebb, mint a móra,herman, öthalmi (plusz rögtön előtte meg el a kettes villamos, ami közvetlenül a központba visz). Elég bulizós hely (én is itt vagyok), de a tanulás csak rajtad múlik (nekem is megy szval)

Öthalmi - Olyan mint az albérlet, szval nem tipikus kolesz jelleg. De iszonyat messze van (órák között nem lesz időd visszamenni), plusz a neten csak a felújított részét reklámozzák, ahova elsőévesként be se lehet kerülni (mert van egy nem felújított része). És a környezete...valami brutális (lepukkant elég durván).


Szóval ez a választék:DD

2013. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
hermanba bioszosként első és másodévesen nehéz bekerülni? (bocs off)
2013. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!