Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik egyetemi...

Szegeden melyik egyetemi kollégiumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok milyen kolik vannak, a Móra, Károlyi illetve a Herman között filózok. A szobák méretét tekintve, illetve társaság szempontjából kérdem. Tudom, hogy a legnagyobb hangulat a Károlyiban van, de én nem bulikra gondolok, hanem valóban rendes, jó fej emberekre. Hol vannak a legszebb lányok, stb. Illetve biciklit is vinnék le, de lehetőség van-e olyanra, hogy azt nem lent a tárolóban tárolnám? Nem olcsó bringa azért kérdem

2013. febr. 9. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan főiskolás voltam, nem egyetemista, és a felsoroltak közül egyikben sem laktam, de a Károlyira szavaznék az akkori tapasztalatom alapján. A szobák méretét nem tudom, a társaság meg szerintem vegyes, nálunk is volt mindenféle, és átjáróház is volt, ha nem is laktak ott, de tényleg mindenféle fejek megfordultak arrafelé.
2013. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"legnagyobb hangulat a Károlyiban van, de én nem bulikra gondolok, hanem valóban rendes, jó fej emberekre"


Sokan fikázzák a Károlyisokat, de igazából az emberek nem tudnak magukba nézni (ebből a mondatból látszik, hogy te sem). Károlyiban el nem tudod képzelni mennyire jó arc ember van, és hiszem azt, hogy itt van a legnagyobb összetartás.

Sok bulit nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap megy az ivászat és ha mások isznak, akkor te nem tudsz tanulni. Itt te döntöd el mit fogsz csinálni. Ez benne a legjobb: ha pl. bulizni akarsz, akkor itt 100%, hogy találni fogsz erre partnereket. Ha tanulni akarsz, akkor tanulsz. Van tanulószoba is, ott teljes kuss van.

Illetve a kolesz 800 fős, a tanulmányaidhoz biztos találsz segítséget (főleg, hogy van itt pár senior, akiktől kérhetsz korrepetálást is).

Ezzel nem a többi kollégiumot akarom fikázni, csak elszomorító, hogy pont minket néznek le, közben lényegében ti ítélkeztek nem valós pletykák alapján.

2013. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem nézem le a Károlyit, anno azért nem azt választottam mert úgy hallottam, hogy emeletenként egy fürdőszoba van, meg nagy közös konyha, összességében heringparty

ehelyett öthalmis voltam, megbántam, az se jobb, bár lakás-forma volt, csak 5en használtunk egy konyhát és fürdőt, ami jobb, de olyan borzasztó messze van, és annyit kell buszozni oda, hogy rengeteg időt elvesz, a bulikról lemondhatsz, ha nem ott van a helyszín

2013. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!