Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Szalagava...

Miért van az, hogy a Szalagavatókon szokott lazulni a tanár-diák viszony?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a tanár meg a diák csókolóznak, a diákok akkor "gyónják" meg a hülyeségeiket
2013. jún. 30. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tanár és diák csókolózz???
2013. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, nálatok mi van szalagavatón?... nálunk ilyen dolgok soha nem voltak, afterpartyn pedig nincsenek ott a tanárok, hogy ilyesmi történjen...
2013. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ott voltak afterpartyn, nem az összes persze, tanárfüggő is, de pl. nekünk sok tanár banketten már megengedte, hogy tegezzük őket.

Ez végülis egy jó dolog, hiszen szalagavatón is közeledsz az "érettséghez" banketten meg már az vagy, és ezt ők is érzékeltetni tudják, hogy tegezheted őket, így valamit előreléptél az életben.

Igazából nehéz leírni, hogy miért is lehet, de szerintem jó dolog. (Persze nem a csókolózás...)

2013. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést....rosszul fogalmaztam. Úgy értettem , hogy a Szalagavatón kezd el lazulni a viszony, utána afterpartyn a tanárok együtt buliznak a diákokkal ( a fiatal és a "fiatalos" tanárok) felajánlják a tegezést. Banketten meg gyónnak.
2013. jún. 30. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem feltétlenül ez az általános.


Nálunk pl. szalagavatón az ünnepség után a bálon a fiatalos tanárok vettek aktívan részt, együtt táncoltunk stb. de nem fordult elő olyan, amiket írtál. Néhány tanár az afterpartyra is lejött, de ott sem történt semmi szokatlan.


Azért a csók tanár és diák között elég meredek szerintem. :S

2013. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!