Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy állami kollégiumban...

Hazex kérdése:

Egy állami kollégiumban dolgozom 2 hónapja. Szerződésem nincs, mert a papírjaim nem jöttek meg pestről, fizetést még nem kaptam. Létezik, hogy a KLIK ilyen lassú legyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
pf! papírt még csak-csak el lehet maszatolni, nade a béredet?!?! eszem megáll. az már több a soknál, hogy állami intézmény is képes azt megcsinálni. én egy napot nem dolgoznék tovább papír, és bér nélkül.
2013. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 hónapjaaaa?????

Én egy önkormányzatnál vagyok személyügyön, de nekem a fél hónaptól égett a pofám, pedig nem is az én hibám volt, hogy nem készült el a papír, hanem a tisztelt főnökségnek nem volt sürgős aláírni. Na de 2 hónap???


Amúgy mivel a KLIK-ről van szó, szerintem létezik. Abban a városban, ahol dolgozom, az első három hónapban szinte bútoraik is alig voltak, annyira a 0-ról kellett felállni, az ügyintézőket a magán mobiljukon tudtuk elérni.


Na de 2 hónap??? Nem térek magamhoz.

2013. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!