Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kislányomat készíteném fel az...

Kislányomat készíteném fel az alsós komplex tanulmányi versenyre (4. osztályos), de nem tudom hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Honnan lehet letölteni előző évi iskolai fordulós feladatlapokat? Vagy bármilyen segítséget?
2009. okt. 15. 14:01
 1/5 anonim válasza:
Attól függ milyen verseny. Van mozaikos, bendegúz stb. Az én lányom 2. osztályos, ő matekból és magyarból megy és a canadun oldaláról töltöttem le neki feladatokat. Egyébként a suliban is szokott adni a tanárnő feladatokat gyakorlásra.
2009. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírnád kérlek a weboldal pontos címét, mert hiába írtam be a "canadun" szót, semmilyen magyar nyelvű oldal nem jött be.
2009. okt. 16. 16:57
 3/5 anonim válasza:

*****


Ez a gyereksarok része, de előtte regisztrálni kell, hogy te is tag lehess.


Ezután 20 TÉMÁBA VÁGÓ, ÉRTELMES hozzászólást kell írnod (a feltöltés is annak számít), és 48 órának kell eltelnie a regisztrációdtól számítva.


A 20 hsz-t gyorsan megszerezheted a szójátékokban.


Jó böngészést!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Most látom, hogy elírtam az első hozzászólásnál. Canadahun a pontos neve. Elnézést!


[link]

2009. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok: még tudnám ajánlani az apáczai tankönyvkiadó honlapját. Ott a szivárvány újság menüpont alatt van olyan, hogy tanulmányi verseny. Onnan az előző évek feladatsorait le lehet tölteni. Van komplex tanulmányi verseny feladatsor is.
2009. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!