Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz projektmunkát kell...

Tuzsu kérdése:

Biosz projektmunkát kell készítenem és tudtok nekem segíteni? A témám a dohányzás vagy a fogamzásgátlás lenne.

Figyelt kérdés

Pl:Hogy milyen kérdéseket írjak hozzá?Már van 1 pár,de még kell hozzá(milyen "erős" cigit? hány szálat? miért jó? vagy milyen módszerrel? milyenekről tudnak még ) és nem jut semmi több eszembe.Na meg az is hogy pontosan azt sem tudom,hogy mi mindent írjak bele,hogy állítsam össze.Elolvastam az okm-en a készítésének a lépését,de ...

Légyszi segítsetek.Köszi!


2009. okt. 17. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az projektmunka az érettségire lesz?

Csak mert,van egy olyan lehetőség,hogy:

A szóbeli egy részét kiváltod a projektmunkával...

2009. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen!Az A tételsort lehet ezzel kiváltani.
2009. okt. 17. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress statisztikákat ha tudsz, hogy hány dohányos van, milyen a nem életkor. Talán a KSH honlapján találhatszt.

De egyébként itt sok minden meg van: www.dohanyzas.hu

dohanyzas.lap.hu hu.wikipedia.org/wiki/Dohányzás

2009. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 17. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Adatok kellenek,sok adat kell a projektmunkához.Én is ezt fogom csinálni bioszból,már beszéltem is a tanárral.Aki azt mondta,hogy fontos a statisztikai háttér.


Szerintem jó ez az alternatíva,így megússzuk a kísérleteket,meg a többi hülyeséget :-D

2009. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen!Meg egy pár oldalas téma és plusz 25 pont,azért az sem rossz:) és hogy az A tételsort + lehet vele úszni!
2009. okt. 19. 17:44
 7/7 anonim válasza:
hát én is valami ilyesmire készülök. Nekem azt mondta a tanár, h olyan témát válasszunk , ami érint minket v a környezetünket, hiszen azt könnyebben fogod megtanulni, mert érdekel!
2012. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!