Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni közép fizika érettségire heti 2 óra tagozattal + alapórák?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

középszint az könnyű

én 86%ra csináltam tanulás nélkül

kapsz függvénytáblát abba benne van minden

2013. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fel lehet.

Idén januárban keresett meg egy srác, hogy szeretne fizikából középszintűzni, de egy éve nem tanult fizikát és előtte se sokat. (Tanár vagyok amúgy.)

Nem volt sok időnk, de nekifeküdtünk kimondottan az érettségiknek, heti egy-két órám volt vele és így lett 4-es (65%), ami nem túl jó eredmény, de ennyi idő alatt ezt lehetett elérni.

Úgyhogy biztosan jól fel lehet készülni.

2013. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégis mennyire? :) 10-es leszek, tagozatos leszek, és fizikát választottam. Meg lehet 1 év alatt tanulni? Esetleg tudnál-e valamilyen könyvet/könyveket ajánlani most nyári felkészülésre? Ami jól magyaráz, és benne van ami kell. Feladatokkal :) Köszi szépen! :)
2013. jún. 30. 21:46
 4/7 anonim válasza:

Szia! Én idén érettségiztem fizikából közép szinten. Igaz, hogy négy évig jártam fizika órákra, de van egy tuti könyv, ami nekem nagyon sokat segített. Ha azt megtanulod, akkor mindent tudsz!

Műszaki Kiadó

Készüljünk az érettségire fizikából közép és emelt szinten :)remélem tudtam segíteni..:)

2013. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :) Hány százalék lett a fizikád? :)

A könyv amit ajánlottál jobb mit az Ötösöm lesz fizikából című könyv? :)

2013. jún. 30. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért egy év? Három év múlva érettségizel, és nem mellesleg érettségire kell a 11. osztály anyaga is, sőt általában a tizedikes anyagot sem sikerül tiuedikben befelyezni.

Előrehozott érettségi pedig már nincs.

2013. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán. Majdnem meglett a 100% (97) pedig jobb ha nem tudja az ember hol álltam matek és fizikából még múlt év júniusában..ráadásul én leginkább egyedül készültem, csak a kísérletekhez kaptam tanári segítséget/bemutatást.
2013. júl. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!