Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2014-ben fogok érettségizni,...

2014-ben fogok érettségizni, miben fog változni az érettségi és a plusz pontok ha egyáltalán változni fog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nekem már kötelező lesz egy tantárgyból emelt szintű érettségit tennem és ez most igaz v nem?:/

és miért lehet kapni plusz pontokat, mert erről is hallottam már sokmindent :/

kérlek segítsetek:)



2013. júl. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz kötelező.
2013. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már most is van sok-sok olyan szak, amihez kötelező az emelt, de ha rákeresel a felvin, akkor ki fogja dobni.
2013. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom h van olyan szak ahova kell egy emelt szintű, de én nem olyanra akarok menni.

Most mondták a tanárok, hogy jövőre kötelező lesz nekünk emelt szintet tenni valamiből, csak h minket egyáltalán nem úgy tanítanak:/ de megnyugodtam h akkor nem kötelező :)

2013. júl. 5. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem baj, én is egyedül készültem emeltre, teljesen tanár nélkül, nem lehetetlen, nagyon is jól sikerült ahhoz képest. szóval ettől ne ijedj meg! sajnos nekem az a tapasztalat, hogy ezekből a majmokból már minden kitelik :)
2013. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nagyon félek az emelt szintű érettségitől:/ semmit nem mondanak nekünk, főleg az osztályfőnök.. ha emelteznem kell azt se tudom h miből, engem a matek meg a pénzügy érdekel, de egy emelt matek érettségi a mi iskolánkba lehetetlen.. hiába gimnázium, fogalmam sincs h mit csináljak..:(
2013. júl. 12. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

dehát ez nem baj. én levelezőn emelteztem.. gondolj bele, az egész iskolában, 600 diák közül egyedül én mentem emeltre.. úgy néztek rám, mint egy ufora. és 84% lett!


mindent a fejedben kell eldönteni, hidd el. oktats.hu-n fentvannak a követelmények részletesen, az alapján tanulj! énis teljesen egyedül csináltam, és bár több időt vett igénybe, mint egy nappalis diáknak, de mindent meg tudtam tanulni, ráadásul munka mellett. úgyhogy hajrá, ne szomordj el ilyen miatt!

2013. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!