Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem előrehozott...

Ha jelentkeztem előrehozott érettségire, elmentem írásbelire, de szóbelire nem mert meggondoltam magam és nem is akarok egyáltalán érettségizni az adott tantárgyból akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mert ez ugye egy elégtelennel ér fel, és ez meg fog jelenni a bizonyítványban? Vagy beleszámít valamibe is?( pl. az érettségi átlagba)

2013. jún. 19. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elégtelennel ér fel, ezzel érvénytelen lesz, azaz olyan mintha meg se írtad volna az írásbeli részét se.
2013. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elégtelen az érettségi (nincs olyan a vizsgaszabályzatban, hogy érvénytelen, ez elégtelen). Viszont a bizonyítványodban nem lesz benne, mert abba egyes nem kerülhet, csak a legalább elégségesre letett vizsgák.
2013. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert én valami olyasmit hallottam, hogy ez fel lesz benne tüntetve. Tizenegyedikes vagyok tehát csak egy törzslapkivonatot kaptam még erről de arra elégtelen van írva. Szóval ez nem lesz beleírva(mármint az hogy nem fejeztem be) csak az amire ténylegesen kaptam jegyet?
2013. jún. 21. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet elégtelen a bizonyítványban, ez a jogszabály.
2013. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. :)
2013. jún. 24. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet benne karó?
2017. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!