Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ausztriában van tandíj az...

Ausztriában van tandíj az egyetemeken? Pl. :Bécsin? Vagy ha nincs akkor jövőre mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsgával lehet oda jelentkezni vagy az még elég kevés? Ott is pontrendszer van mint nálunk vagy felvételi vizsga van?
2013. júl. 1. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosin kívül nincs felvételi sehol, csak érettségi kell. Szerintem egy B2 nyelvvizsga szükséges, de tandíj nincs.
2013. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És hogy dől el, mikor hogy kit vesznek fel és hogy kell jelentkezni?
2013. júl. 2. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, de itt: [link] segíteni fognak.
2013. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! egyébként ahogy olvasom az ecl vagy a telc b2 nyelvvizsga gondolom nem elég,mert nem említik. Viszont kíváncsi lennék a nyelvi előkészítőre hogy ez hogy zajlik gondolom már oda is középfokú német nyelvtudás kell? Gondoltam előbb itt kérdezem meg hátha de ha nem tudsz,tudtok ebben segíteni akkor az az oldal nagyon hasznos volt köszönöm mégegyszer
2013. júl. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!