Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán mikor szokták...

Főiskolán mikor szokták kiküldeni az elbocsátó nyilatkozatokat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A főiskolán most fejeztem be a harmadévemet. Egy tárgyam, ami harmadszori felvételes volt sajnos nem sikerült. Az utolsó vizsgám június 19-én volt. Mikor szokták kiküldeni ezeket az elbocsátó nyilatkozatokat? Ezeknek a pozitív elbírálása mitől függ?
2013. júl. 1. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
azon az egyen kivűl a többi vizsgám meglett
2013. júl. 5. 00:22
 2/4 anonim ***** válasza:

A vizsgaidőszak lezárását követően, de legkésőbb a következő tanén megkezdése előtt 30 nappal döntenek az ilyen kérdésekről. Attól függ pontosan mikor van vége a vizsga időszakodnak, onnantól számíthatsz rá szinte bármelyik napon, hogy kapsz egy határozatot az egyetemtől.

De mindenkinek van egy dékáni kérelemre lehetősége, azaz, hogy 4-jére is felvehesse a tárgyat, de ilyen kérelmed csak egy lehet az egész képzésed alatt, szerintem ezt még most érdeklődd meg a TO-n hogy pontosan mikor kell ezt kérned, ha még más tárgynál nem volt ilyen kérelmed.

2013. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem volt, ez lenne az első. Az az oktatásszervező hölgy azt mondta hogy az elbocsátó nyilatkozat kézhezvétele után kell a neptunon beadni / elküldeni a kérelmet.
2013. júl. 8. 11:18
 4/4 A kérdező kommentje:
És mitől függ a pozitív elbírálás?
2013. júl. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!