Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemet lehet havi szinten...

Egyetemet lehet havi szinten fizetni, ha költségesen van valaki? Ezt kérvényezni kell?

Figyelt kérdés
SZIE-ről van szó
2013. júl. 2. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában lehet részletfizetést kérni, egy formanyomtatványt kell leadni a Gazdasági Igazgatóságnak, melyet később a dékán engedélyez. A részletfizetés maximum 3 részletben lehetséges. (febr.,márc.,ápr.)
2013. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy érted, hogy az első fél évet februárban, márciusban és áprilisban fizetem ki, 3 részletben? Én így nem hallottam még, maximum úgy, hogy október, december, február(ez csak példa, de a lényeg h nem utólag 3 részletben)


akkor a havi tuti nincs?vagy 2 havi esetleg?

2013. júl. 2. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi fizetés nem lesz semelyik egyetemen..pl. nálunk max 2 részlet engedélyezhető..de azt se mindenki kapja meg..
2013. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, csak még fel sem tudom fogni, hogy vége lett a tavaszi félévnek, azért írtam a febr.,márc.,ápr.-t. Tehát a következő félévben úgy nézne ki, (tegyük fel 300.000 Ft a tandíj) szeptemberben fizetsz 100.000-t, októberben, majd novemberben is 100-100.000-t.
2013. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit szomorú vagyok :( 5 ponttal kevesebb pontom van, mint a tavalyi ponthatár...:(( 2 éve nem sikerült most újra megpróbáltam.. de költségesre így nem megyek, mert csak diákmunkával tudnám fizetni

2013. júl. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!