Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el irasbelire...

Ha nem mentem el irasbelire de van orvosi igazolasom akkor az igazgatonal kell kervenyezni hogy 2 szobeli tetelt huzzak szobelin es az szamitson?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Sikerült csalnod, és/vagy egy korrupt orvost találni, és még segítséget is kérsz? :) Nem kicsit vagy pofátlan!
2012. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 10inchhero ***** válasza:
37%
ha csak simán beteg voltál, akkor grat, jövőre megcsinálhatod újra :D Ha tényleg kórházban voltál, vagy esetleg komolyabb betegség, akkor beszélj igazgatóval/ofővel
2012. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

2. írta jól.

csak komoly betegség/baleset esetén fogadják el az igazolást. sima orrfújás/lázra nem.

2012. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az igazgatónál, de roppant necces. Nem fog egy akármilyen igazolást elfogadni, főleg, ha nem is jelezted időben a helyzetet. Az ilyen lehetőség arra van fenntartva, ha valakit épp elvitt a mentő, nem arra, ha szerez valamilyen igazolást, hogy tüsszögött.
2012. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nogyogyaszati, endokrinologiai problemara szedek gyogyszert ami hormontartalma miatt eleg kellemetlen mellekhatasokkal jar...

De lehet hagyom az egeszet a fszba...

2012. máj. 25. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az egészet az teszi leggyanúsabbá, hogy ide is úgy írtad, hogy "Nem mentem el"... nem úgy, hogy nem tudtam elmenni. Apróság, tudom, ki is magyarázhatnád, de nem hinném el. Nehéz lesz megvédened az "igazadat" még akkor is, ha igaz!
2012. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jahj nehogy mar a fogalmazasba kossunk bele... Jo ugyved lennel xD
2012. máj. 25. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ez ilyen. Egy kérdés így névtelenül, magunk közt: Valóban képtelen voltál bemenni, mert eddig soha nem látott méreteket öltött az orvosi problémád, ami aznap alakult ki, vagy azért az is benne van, hogy stresszelted magad, és kicsit úrrá lett rajtad a pánik?
2012. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, eléggé ki van osztva, ő tudja, mit csinált.


Csak kíváncsiságból: miféle mellékhatás az, amitől nem lehet bemenni az érettségire?

2012. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már! Erre megkérdezed ugyanazt. Amúgy már nem bántásnak írtam a végét. Remélem, kedves kérdező, te se vetted annak. Ha mégis, akkor bocs érte!
2012. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!