Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet levizsg...

Hány éves kortól lehet levizsgázni személygépkocsira? (autóra)

Figyelt kérdés

Most július 10.-én töltöm a 17-et és szeretnék levizsgázni autóra! olyan kérdésem lenne hogy hány éves kortól lehet mert valaki azt mondja hogy 17 de valaki azt hogy most felvitték 22-23ra! úgy szeretném hogy lehetőleg ha lehet még idén szeretném megszerezni a jogsit!!

és még az is érdekelne hogy ez kb mennyire nehéz és mennyi idő az egész!

ja és ha már itt tartunk tudnátok valami jó kis számítógépes játékot amibe lehet vezetni meg ilyenek mintha vizsgáznák valami ilyen szimulátor féleség! ilyenekre gondolok pl mint:city car driving stb... valami ilyesmi kellene!!


2013. júl. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A teherautót és a buszt vitték fel, mert valakinek megjött az esze, hogy nem pisisekre kéne ilyet bízni.

A szimulátor teljesen más mint a valóság!

A B-s jogsi egyáltalán nem nehéz (a többi sem), tehát nincs mitől tartanod. Hova valósi vagy? Esetleg tudok ajánlani normális (nem lehúzós) autós iskolát.

2013. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindszenti vagyok! Én hódmezővásárhelyben gondolkodtam valmelyik autóssuliba!!
2013. júl. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!