Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezzel egyáltalán eltudnék...

Ezzel egyáltalán eltudnék helyezkedni mondjuk egy boltban, mint eladó?

Figyelt kérdés
Kereskedelem-marketing szakon voltam és csak egy érettségit kaptam, az lenne a kérdésem, hogy van ez az egész?

2013. júl. 3. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet? A kereskedelem-marketing azt felsőoktatásban tanítják nem? Diplomát kapsz...
2013. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én még középsuliban tanultam.. és ott tanították a kereskedelem-marketinget.. közgázból is érettségiztem.. semmi papírt nem kaptam erről a szakról..
2013. júl. 3. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, okj képesítést kell szerezned, hogy szakképzett eladóként dolgozhassál. Persze felvehetnek dolgozni képesítés nélkül is, munkáltatója válogatja hogy fontos e neki a szakképestés egy eladói poszton.

A középiskolai (gondolom szakközép) nem ad szakmai végzettséget, csak szaktárgyakat tanulsz általános közismereti tárgyak helyett sok órában, ezért van szakirány, de csak érettségi bizonyítványod van ettől szakmád nincs.

2013. júl. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm :)
2013. júl. 9. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A bolti eladóhoz már egyetem kell.
2013. dec. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!