Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » El lehet helyezkedni ha van...

El lehet helyezkedni ha van érettségim+mcikk-eladó szakmám és még leteszem a szoftver üzemeltetőt+az ECDL-t?

Figyelt kérdés
Most olyan tanfolyam indul ami 3 az egyben! Szoftverüzemeltető+EDL+AUTOCAD?
2009. szept. 9. 17:22
 1/1 anonim válasza:
100%

tök jól hangzik, nekem emeltszintű gazdasági informatikus szakmám , (ami pénzügyes, marketinges, gazdságis, számviteles)+ ECDL vizsgám van.

háromnegyed évig kerestem tök feleslegesen munkát, mivel mindenhol elküldtek, mert még nincs tapasztalatom. most havi 60 ezerért dolgozom egy boltban, ahol kikészít a főnököm. és ezért tanultam 13 évig...

csak azt nem értem, ha nem alkalmaznak sehol 23 évesen azért mert nincs tapasztalatom (illetve ismeretségem), akkor hogy helyezkedjek el????

szóval szerintem ahhoz, hogy jó munkád legyen, nagyon jó kapcsolataidnak kell hogy legyenek...

de azért sok szerencsét!

2009. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!