Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet csinálhat a KRESZ oktató?

Ilyet csinálhat a KRESZ oktató?

Figyelt kérdés

Szóval én most kezdtem el a tanfolyamra járni, de mivel már elkezdődött, ezért kb. a feléről már lemaradtam. Kb. 6-7 két órás tanfolyam van hátra.

Azt mondta az oktató, hogy semmi baj, majd beírják nevem egy másik naplóba, ami még most fog indulni, de másik városban.

Ráadásul minimum alkalomról le fogok maradni, mert nem tudom megoldani, hogy a szombati órára bemenjek.

Le lehet így vizsgázni, hogy alig voltam pár órán? Vagy inkább ezt a céget hagyjam és keressek fel mást?

Persze itthon tanulnék rendesen, már elkezdtem a gyakorlóprogramot is.



2013. júl. 4. 10:27
 1/9 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges máshova beiratkoznod, ha már ide sem tudtál eljárni.
2013. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kreszre, eüre akár otthon is felkészülhetsz. A rutin a vezetés az gyakorlati. szal az óraszám mindegy, megtanulhatod így is.
2013. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked akar jót az oktató, hogy levizsgázhatsz így is. Persze beiratkozhatsz máshova,de ha úgysem tudsz bejárni?
2013. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, kicsit siettem és rosszul fogalmaztam meg a kérdést a szöveget.

Minimum 1 alkalmat szerettem volna írni és lehet ennyi lesz a maximum is. :)

Szóval csak az eheti szombati óráról fogok lemaradni, máskor ráérek.

Engem csak az aggasztott, hogy baj lesz, hogy az alapból kevés óraszámból még kevesebb lesz.


Eddig pedig azért nem jártam, mert nem vette fel a telefont az oktató. Mivel szórólapot dobtak be és azon nem volt rajta, hogy mikor indul a tanfolyam.

3 tanfolyamot indított a cég a városban és ez az utolsó és ennek is csak a felétől járok be, de szerencsére megoldották, hogy bejárhassak.

2013. júl. 4. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én Kresz tanfolyamon nem sok olyan dolgot tanultam meg, amit ne tanultam meg volna magamtól is a gzakorlóprogram magyarázó módjával, amivel készülök a kreszre most..
2013. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kresz tanfolyamon alig voltam bent, ha nem voltam bent, akkor is alá volt írva a jelenléti ív. elsősegély 3 alkalom, 4 vizsga, első kettő alkalom akkor volt, amikor nekünk kresz, akkor pont ottvoltam a kresz-en, 1 alkalommal voltam ott elsősegélyen, meg elmentem vizsgázni. Minden meglett, az elméleti oktatást kb. le sem tojtam.

viszont másik iskolában haverom ha nem tudott bemenni 1 kresz oktatásra, azt be kellett pótolnia.

2013. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs jelenléti ív, nem kellett semmit se aláírni.

Amikor először voltam, akkor is minimum 5 ember hiányzott.

2013. júl. 4. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kresz órán nem voltam, amikor csináltam a tanfolyamot, 3 órás volt egy alkalom, alig tudtam figyelni (suli után volt az óra).

A gyakorló programot elküldték, egy este alatt felkészültem a vizsgára, 1 hibám lett.

100x többet ér, amit otthon tanulsz egyedül..

2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!