Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen autósiskolát ajánlanáto...

Amindentlatomokus kérdése:

Milyen autósiskolát ajánlanátok Budapesten lehetőleg a XIII. kerület környékén? (lehetőleg olyat, ahol az oktató nem buktat azért, hogy plusz órát adhasson)

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Sulit nem tudok ajánlani de arra készülj, hogy mindenhol buktatnak, főleg Pesten kell a létszám a vizsgabiztosoknak.
2012. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nézd meg az ejogsi.hu-t nekem bejött jófejek voltak!
2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bár nem XIII. kerület, de könnyű megközelíteni: Padlógáz Autósiskola.

Még nem szereztem meg a jogsit, de a náluk töltött időm befejeződött. A KRESZ-oktatást nagyon lelkiismeretesen megtartották, át is mentem elsőre probléma nélkül.

Az orvosi vizsgálatot is náluk csináltattam meg, nem kötözködtek a szemem miatt, pedig eléggé a szemüveggesség határán vagyok.


Az oktatók egyébként sokszor vállalkozók, és kiadják nekik a kartonod, tehát simán kerülhet két különböző suli diákja ugyanahhoz az oktatóhoz. És egyébként a vizsgabiztos buktat, az oktatónak nincs beleszólása a dologba, legfeljebb azt teheti meg, hogy nem tanít meg rendesen, persze ezt nem mindenkivel lehet megcsinálni.

(Én egyébként megteszek mindent amit lehet, összehaverkodtam az oktatóval, remélem ezzel is közelebb kerülök a sikerhez, eléggé félek a vizsgától)

2012. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az oktató nem buktat!!!!!
2012. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!