Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államilag támogatott tanfolyam...

Betti1987 kérdése:

Államilag támogatott tanfolyamon vettem részt és nem fejeztem be, mert terhes lettem és nem tudtam bejárni. Most sok pénzt követelnek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelő szülő vagyok,és csak a családi+a gyes jár ami 39ezer forint abból még magunkra sem jut rendesen. Mi tévő legyek?

2013. júl. 5. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Fejezd be a tanfolyamot!
2013. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De már befejeződött. kb 4 hónapja.
2013. júl. 5. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérj részletfizetést.
2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
290000 ft volt a tanfolyam, 39ezret kapok abból milyen részletet fizethetnék,amikor kettőnkre is kevés? az albérlet 25000 rezsivel,s akkor még nem is ettünk,mert a baba is már rendes kaját eszik ugyanis tápszerre nem marad :(
2013. júl. 5. 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem indzul mégegyszer ez a tanfolyam? Mert akkor ha el tudsz menni akkor tudsz is vizsgázni. Egyébként milyen tanfolyam volt ez?
2013. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom,de ezt akkor is tudtad, mikor abbahagytad a tanfolyamot.

Amint lehet a pici megy gondolom bölcsibe, mert nem ennyi pénzből akarsz megélni évekig, te elmész dolgozni és akkor fizeted vissza.

Vagy járj utána, biztos indul még ilyen tanfolyam, és hátha azon befejezheted.

2013. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pék,cukrász tanfolyam volt. Bölcsöde sajnos itt nálunk kizárt,egy van de az is tele, már megérdeklődtem.előre kell foglalni a helyet és egy évig tuti nem veszik még be.
2013. júl. 5. 10:06
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
És a másik verzió, hogy egy másik tanfolyamon befejezed.
2013. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annak még nem jártam utána,hogy az lehetséges-e,bár akkor is meg kell várnom,hogy a gyereket bölcsibe tudjam adni,mert nincs aki vigyázzon rá,s nem tudom,hogy adnak e annyi időt,hisz már behajtásról írnak.
2013. júl. 5. 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha tanulsz (előny a nappali) de gondolom mivel ez tanfolyam nem hiszem az akkor előnyben vagy a bölcsis felvételnél..Meg azért is mert egyedülálló anyuka vagy ha jól gondolom.. Ja irtad is..
2013. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!