Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi+Dohányzás?

Gitarhero kérdése:

Kondi+Dohányzás?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el kondizni és 1 éve dohányzom(nem sokat) és azt szeretném kérdezni, hogy nagyon káros a dohányzás a kondizás tekintetében vagy kondi mellett dohányozhatok is mert annyira nem vet vissza a teljesítményemben?
2011. nov. 6. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás az a tüdődet teszi tönkre,nem az étvágyad és az izmokat.Ugyan úgy fejlődni fogsz,bár a helyedben le tenném a cigit,miért kell szívni a halált?remélem segítettem
2011. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 walholl ***** válasza:
100%

Mivel dohányoztam és a sport miatt hagytam abba, nagyjából eltudom mondani hogy milyen hatásai vannak a ciginek a kondival összefüggésben. Erőből visszavesz egy 20%-ot, az étvágyad nem lesz olyan jó, az emésztésed felgyorsítja és a fehérjefelszívódást is eléggé visszalöki. Testépítés szempontjából kizárólag káros hatást tudok mondani róla. Az aerob edzést a tüdőd miatt nem fogod bírni és amúgyis gyakori lesz (most még nem, de később) hogy nem bírod szusszal és nem arról lesz szó, hogy az izmaidat szétsokkoltad.

Oké, értem hogy nem dohányzol sokat de relatív hogy hol kezdődik a sok. Ha nem vagy annyira függő, tedd le a francba amíg még könnyű a dolgod. Mindenki azzal indult hogy csak néha, meg csak piához, aztán csak kaja után, meg szex után, aztán hoppá eltelt 1-2 év és napi egy doboz. Ne áltasd magad azzal hogy ez csak mással fordulhat elő, se azzal hogy leszokni könnyű. Mutathatok statisztikákat. 3-4-ik alkalomra szokott sikerülni a leszokás és iszonyatosan sok a visszaeső. Legyen eszed és hagyd a francba. Ha napi egy doboz cigi ára megmarad egy hónapban az lazán betakarja a multivitamint, a proteint. Vagy pl a erembe a bérleti díjat (oké ebben nem vagyok biztos, gőzöm sincs az árakról jó ideje).

Egy a lényeg: a dohányzás semmilyen sportághoz nem passzol, max a kannásbor-emelgetéshez, de azoknak meg már úgyis tök mindegy miben fordulnak fel. Én is idősebb fejjel kezdtem el sajnálni hogy a szüleim nem ütöttek-vágtak, mint a répát a cigi miatt.

2011. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 1évig napi egy doboz cigit szívtam :S aztán jött a kondi :) mint vmi megváltó komolyan abba tudtam hagyna mondjuk még azért van mikor el el szívok egy egy száll cigit de mára már nem jellemző. Kitartás pajtás.
2011. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt Drugs Bunnytól idézem :D hehehe xD


Mennyire árt a cigi/pia/drog? Nem foglalkozunk szellemi fogyatékosokkal, kérlek azonnal távozz, és kérj bocsánatot anyádtól. Esetleg beszélj meg vele egy utólagos abortuszt.

2011. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jó szöveg :)
2011. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
kondizok és cigizek egyben. nem sokan néznék ki belőlem, de testsúlyomhoz képest elég erős vagyok állítólag. 73 kg vagyok és 95 kg-val szériázok (4x6) fekvenyomásnál. csúcsot sosem néztem, de szerintem 120 körül lehet. viszont én is le akarok szokni a cigiről, mert az étvágyamat gyilkolja, és amúgy sem jó semmire, mindezek mellett drága is.
2011. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WOW előző, neked ment a zöld kéz. Egy barátom is 77 kg és 95-tel nyom fekve. Én is gyúrogatok, néha egy-egy jó szivart elszívok kávéházban. Ha már ezt sem lehetne, akkor minek élünk?
2011. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!