Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy bár...

Éreztétek már úgy, hogy bár másodszorra mentek el vizsgázni egy tárgyból, de úgy érzitek hogy kevesebbet tudtok mint először?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nincs így de akkor is ezt érzem. Ti mivel nyugtatjátpk magatokat?
2013. júl. 8. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére elég kevésszer kellett másodszor mennem. És amiből igen, az olyan tárgy volt, hogy másodszorra is csak kettes lett éppen. Szóval eléggé szűk körben, tényleg csak néhány nehéz vagy egyszerűen nem nekem való tárgyról tudok nyilatkozni, de amiből elsőre megbuktam, azt sokkal jobban másodszorra sem tudtam megtanulni.


Az más kérdés, hogy így utólag visszagondolva több tárgyból, amiből elsőre átmentem, az akkori tudásomat ismerve ma már simán megbuktatnám saját magamat. :D

2013. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rá

Kapcsolódj ki

2013. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!