Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki a Szegedi...

Van itt valaki aki a Szegedi Tudományegyetemen tanul/tanult? Mik a követelmények, kreditek, stb. Milyen a közösség?

Figyelt kérdés
jövőre odaszeretnék jelentkezni és szeretném tudni milyen is ott :) mindenre kíváncsi vagyok :)
2013. júl. 9. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ott tanulok.

követelmények, kredit szakfüggő

közösség - Szeged tipikus egyetemi város, én nagyon szeretem, valahogy megvan az egyetemi életérzés:D

2013. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen szak..nappali vagy levelező? Akkor könnyebben kapsz választ..max a közösségi életről lehet általánosságban írni neked, a többi szakonként és tagozatonként más és más.
2013. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt vágod egyébként, hogy az egyetemnek 13 kara van, és (majdnem) minden karon van egy rakás szak?

Azért 13 karról és baromi sok szakról igen nehéz általános leírást adni...

2013. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
általános orvosira szeretnék menni.. ha ez segít valamit..
2013. aug. 2. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a kari honlap, minden információ rajta van.

A közösség meg éppen az adott évfolyamtól függ:)

2013. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!