Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
30 emberböl kb. 20 utál mért utálnak? :( kezdem unni hogy mindig kedves vagyok velük meg minden és ök meg utálnal :/ mi lehet az indok? irigykedni sem tudnak semmimre...

2013. máj. 28. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ez a hozzáállás nem tetszik nekik..
2013. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de miért?? :/ ha köcsög lennék az se lenne jobb :(
2013. máj. 28. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ember kategória -> Iskolatársak témakör a te helyed!
2013. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ők teljesen másképp látnak téged, mint te saját magad. Azért az esetek többségében 20 ember egyszerre ritkán téved, szóval érdemes magadba is nézni kicsit. Van olyan is, hogy elkezdi az utálkozást egy szószóló, aztán a többi birka meg csatlakozik. Ha veled utálatosak, nem kell kedvesnek lenned, mert saját magadat alázod meg vele.
2013. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mikor nem voltam kedves rosszabb volt :/
2013. máj. 28. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inkább az a baj, hogy túlságosan meg akarsz nekik felelni és úgy viselkedsz, ahogy elvárják?

Ezzel lesz egy nagy nulla az egyéniséged.

2013. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6osnak igaza van, egyébként szerintem az lehet a helyzet, h 1-2 ember nem bír, a többiek meg követik. Nálam is ez a helyzet volt mikor általánosba jártam, egynek nem voltam szimpatikus, a többi meg azért utál, mert az az egy is utál... tipikus emberi jellem.
2013. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem. :/ hát kösz de akkor se jó hogy nem tudok mit tenni velük és ugyanugy utálnak.. :(
2013. máj. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!