Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lecsúszott felvételi hiánypótl...

Szpeti1991 kérdése:

Lecsúszott felvételi hiánypótlás. Baromnak lenni kiváltság, de van bármi esélye?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm most dühöng nekem, hogy benézte a mesterszak hiánypótlási határidejét. Azt hitte júli 11. éjfél, közben 10. Lehülyézni nem kell, már megtettem (és megtette magának), de van bármi út, vagy bukta? Hülyézhetitek, de tényleg felesleges, ő is tudja magáról. Most a hogyan tovább? Tuti felvennék, így még dühítőbb. Tud valamit tenni, vagy felejtse el, próbálkozni is felesleges?

2013. júl. 11. 00:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
22%

Hát küldje el még gyorsan (ha a rendzser engedi)

Hátha engedi

Ha nem, akkor gyorsan írjon egy kérvényt az OH-nak,

hogy mit tudom én beteg volt és pont nem tudta elküldeni

2013. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
20%

Hát, még néhány perce felrakhatta volna

Legfeljebb vár egy évet (ha nem jön össze)

Azért dühítő

2013. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Azután beszéltem vele, hogy már reménytelen. Előtte söröztem vele, teljesen meg volt győződve a 11-ről, de mondta, h kb 10 perccel a lezárás előtt vette észre, akkor meg már késő volt, mert a jpeg-ek még nem voltak megfelelő felbontásban (vagy mi a szösz). Már nem engedi neki, elvileg. (Itt jól működik a rendszer.) Gondolom nincs mit tenni...
2013. júl. 11. 00:27
 4/51 anonim ***** válasza:
72%
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a módosító kérelmek benyújtásának, valamint a még hiányzó dokumentumok pótlásának határideje 2013. július 10. éjfélkor lejárt, ezért az e-felvételiben ilyen jellegű kérelmet a továbbiakban nem tud leadni! A határidőig benyújtott kérelmek, valamint a feltöltött vagy a jelentkezéshez egyéb módon csatolt dokumentumok feldolgozása folyamatosan, legkésőbb a ponthatárok megállapításáig történik.
2013. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

rámentem a doksikra, hogy engedne-e még valamit csinálni, de nem.


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy dokumentumok benyújtásának határideje 2013. július 10. éjfélkor lejárt! A továbbiakban tehát újabb dokumentumot nem tud elektronikusan feltölteni. Természetesen a dokumentumok feldolgozása a határidőt követően folyamatosan a ponthatárok megállapításáig történik, tehát azok státusza a folyamatoknak megfelelően fog majd változni. Amennyiben Ön a dokumentumot sikeresen feltöltötte ('Továbbítva feldolgozásra' státusz), akkor további teendője egyelőre nincsen.

2013. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Hát ez baj... Szerencsétlen srác... Pont ez hiányzott még neki... Na mindegy, holnap kell írni egy levelet az OH-ba, aztán talán...
2013. júl. 11. 00:35
 7/51 anonim ***** válasza:
0%

Van mikor az ember "elbambul" és egyszerűen elfelejti

Legközelebb mikor lehet jelentkezni?

Fél év múlva lehet? Vagy csak egy év múlva?

2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%
Vidéken vagytok?
2013. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%

A "hiánypótlást" csak elekronikusan fogadják el?

Vagy elfogadják papír alapon is?

2013. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Budapestiek vagyunk.

1 év múlva tudna jelentkezni, és annyiból nem katasztrofális a helyzet, hogy családi gondok miatt lehet, hogy halasztott volna. Csak hát mégis: 48/50 pontos szóbeli felvételi, általában 4 egész feletti átlag, tuti felvették volna, és 9000-t perkált érte... És még az is lehet, hogy el tudta volna kezdeni.

Gondolom ilyenkor a jogszabályok olyan kötöttek, hogy emberségnek helye sincs... És meg is értem, a jogszabályokat hülyebiztosra kell írni... hm...

2013. júl. 11. 00:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!