Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lecsúszott felvételi hiánypótl...

Szpeti1991 kérdése:

Lecsúszott felvételi hiánypótlás. Baromnak lenni kiváltság, de van bármi esélye?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm most dühöng nekem, hogy benézte a mesterszak hiánypótlási határidejét. Azt hitte júli 11. éjfél, közben 10. Lehülyézni nem kell, már megtettem (és megtette magának), de van bármi út, vagy bukta? Hülyézhetitek, de tényleg felesleges, ő is tudja magáról. Most a hogyan tovább? Tuti felvennék, így még dühítőbb. Tud valamit tenni, vagy felejtse el, próbálkozni is felesleges?

2013. júl. 11. 00:15
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Elfogadják papíron is, mármint gondolom én, de azt gondolom a határidő ugyanaz. Vagy maximum korábbi, kétlem, hogy későbbi. De nem tudom pontosan.
2013. júl. 11. 00:41
 12/51 anonim ***** válasza:
16%

Hát, akkor még akár be lehetne menni oda személyesen

is (leadni a kérvényt) Mármint az OH-ba

Hát igen, a hat. idő az hat.idő.

Valami olyasmit kéne írni/ mondani (a kérvénybe), hogy pl. áramszünet volt v. átmenetileg lerobbant a

számítógép szervere (s ezért nem tudta elekrtronikusan pótolni a hiányt)

2013. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Hát, ha más nem, egy panaszos hangvételű levelet lehet írni. Nem hinném, hogy érdekelni fogja őket, de mit van mit tenni... Fene tudja azt is, hogy akkor most a levélhez a jóbarátom csatolja a különböző igazolásokat, amiket most nem tudott feltölteni? Ez elég reménytelennek tűnik...
2013. júl. 11. 00:52
 14/51 anonim ***** válasza:
89%
Én azt csinálnám, hogy bemennék reggel valami kisebb postára és könyörögnék, hogy engedjék feladni tegnapi dátummal, hátha megteszik :( Valami fiatal jófej embert, vagy középkorú kedves arc nénikét kell keresni :)
2013. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
32%

A postás variáció is jól hangzik (tegnapi dátum)

A csatolmányokat pedig fénymásolja le (ne az

eredetiket adja be) Bár tényleg valahogy reménytelennek tetszik

2013. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Hm, ez sem hangzik rosszul, még ha esély nincs is nagy rá... De hát biztos módszer nyilván nincs. Azért bakker, ez rendkívül dühítő...

(Off, csak 2 óránként lehet kérdést kiírni: lehet ingyenes OKJ-t csinálni alapszakos (BSc) diplomával 21 évesen? Mert nagyon kellene a srácnak egy felsőoktatási hely, mert arra nincs felkészülve, hogy elkezdje törleszteni a diákhitelét is...)

2013. júl. 11. 01:03
 17/51 anonim ***** válasza:
65%

Ez a két "lehetőség" maradt

A postai variáció (betenni egy borítékba mindent, megcímezni) vagy bevinni

Először a postát kéne megpróbálni Bár lehet, a beérkezési dátum volt tizedike

2013. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
65%

Ha még nem csinált egy OKJ-t sem, akkor elvileg

lehet, ha jól tudom (Bár ott is pont huszonegy

a korhatár)

Én bemennék az OH-ba holnap és előadnám, hogy mikor épp fel akartam volna a pótlást vinni a gépre, akkor ledöglött a laptop és ezért most még be szerettem volna adni papír alapon Nem tudom vannak-e olyan "szívtelenek", hogy erre auz mondják "nem lehet"..

De ha meg meg sem próbálja, akkor meg tuti hogy nem lehet semmi

2013. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Szerintem biztosan nem a beérkezési, hanem a feladási határidő a 10-e.

Vajon van olyan postai dolgozó, aki ezt bevállalja? Egyáltalán: lehet ilyet csinálni? Visznek el még 11-n olyan leveleket a postáról, amelyek 10-n már ott voltak...? Ha nem, akkor eleve gyanús lenne. Bár az oktatási hivatalnak vélhetően tök mindegy...

2013. júl. 11. 01:12
 20/51 A kérdező kommentje:

22 lesz szeptemberben. Pont iskolakezdés után... Fene tudja, hogy ingyenes-e egy OKJ, ráadásul BSc diplomája is van... De igazából az ezen való agyalás ráér. Most az a kérdés, hogy az MSc menthető-e...

Beszéltem vele az imént (illetve cseten folyamatosan), nem is tudja, hogy itt érdeklődöm, de tetszenek az "ötleteim", még akkor is, ha sok esély nyilván nincsen... Először a postát kell megpróbálni, aztán majd az OH-t.

2013. júl. 11. 01:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!