Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most készülök egyetemre...

Szaboooca kérdése:

Most készülök egyetemre menni, és érdekelne, hogy mennyire ajánlanátok a diákmunkát, így első félévtől?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
nem mindegy, hogy kommunikációra mész, vagy mérnökire. szóval hová jelentkeztél?
2013. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rögtön az első félévtől nem, szüksége lesz az időre hogy beletanulj és belerázódj, hogy hogyan kell egyetemen készülni és tanulni.
2013. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én első félévtől dolgozok, igaz vizsgaidőszakban kevesebbet. Nem könnyű de nem is lehetetlen. Viszont elég nehéz összeegyeztetnem az órarendemmel, mert az nekem fix plusz szinte mindennap van egy-két gyakorlat, amin ott kell lenni. Arra azért mindenképp figyelj, hogy legyen elég időd felkészülni rendesen a zh-kra, vizsgákra, gyakorlati számonkérésekre, stb. Sokkal könnyebb, ha az ösztöndíj ott csücsül a számládon, és nem kell szétgürizned az agyad, hogy eltartsd magad :)
2013. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szakfüggö
2013. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnekinek a válaszokat. :) És programtervezőire megyek, ami egy elég húzós szak ahogy olvastam, szóval meglátom hogy megy az első hónap, és utána lehet vállalok ott a közelben egy munkát ami kapcsolódik a számítástechnikához.
2013. júl. 12. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal sok lesz a macera,de hétvégére vállalható.Persze ha találsz olyan melót!
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az SZTE-n vagyok proginfón (igaz, még csak első éves vagyok). Én a helyedben nem vállalnék diákmunkát. Nagyon sokan ki szoktak potyogni (úgy hogy nem is dolgoznak mellette). 1-2 tantárgynál nekem is rezgett a léc, közben azért szoktam tanulni. Szval nem ajánlom.
2013. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy szak függő. De az első félévben én sem ajánlom. Majd ha megtapasztalod, hogy mennyi szabadidőt tudsz feláldozni, akkor majd mehetsz dolgozni De ne menjen a tanulás rovására!
2013. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ELTE-IK programtervező?


Első két félévben semmiképp se! Rengeteg hullanak ki még úgy is, hogy nem dolgoznak mellette semmit.

2013. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!