Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,4 millióm van és szeretnék...

1,4 millióm van és szeretnék első autót venni. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

19/f

Nem kell a nagy hely, legy 4-5 személyes, ha évente 2-3x elmegyek valahova a haverokkal, de amúgy egyedül utazok!

Főleg városban és városok között!

Napi 15-25 km! Ez 2-3 részre osztva...

Nem akarok egy fostalicskát :) tehát 110 le azért lehetne benne!

Klíma a nyárra és fogyasztásban soha ne legyen több 9 liternél!

Tehát egy nyugodt vezetés mellett, városban álljon meg 9 alatt!

Nagyjából ennyi :)


Szeretem a német és a japán autókat!

Suzuki minden mennyiségben kizárva! :)


Gondolkoztam: opel astra h, vectra c, esetleg, ha a szüleim beszálnak és megéri, akkor 2.0 pd tdi passat 6, esetleg golf 4-5, bmw 3-5 valami, audi a3-4, és társaik!


Tudom, hogy drága az alkatrész a bmw-audiba, de egy 1.9 tdi vel csak nem lehet annyi gondom :)

Nagyon tetszik az e46 bmw!! Talán ez álmaim autója ebben az árban!


Tippek?


2013. máj. 29. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

"Szeretem a német és a japán autókat!

Suzuki minden mennyiségben kizárva! :)"


Eléggé keményen ellent állítottál magadnak. Akkor döntsd el. Szereted a japánokat, vagy nem? A Suzuki ellen tiltakozol, pedig bőőven a legjobb ár-érték arányban. A felsorolásodban csak német gyártmányok vannak jelen.


"Tudom, hogy drága az alkatrész a bmw-audiba, de egy 1.9 tdi vel csak nem lehet annyi gondom :) "

Restaurálsz egy '95-ös Swiftet abból a pénzből, amit a turbora fogsz költeni. napi 15-25 km 3 részre osztva. Ezt nem szereti a turbo. Túlmelegszik. És mivel ezek azt mutatják, hogy egyáltalán nem értesz a dologhoz, leállítás előtt járatni se fogod a motort, hogy lehűjjön. Egyszóval a turbodieselt felejtsd el. Meg ilyen rövid távokra a dieselt.


Ha a Suzukiban te meghalsz és papírból van, akkor nézz körül Hondáéknál, vagy Mitsubishiéknál.

2013. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Napi 3*5 km-re dízelt? Neked is sok eszed van...
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

tippet nem tudok mondani, csak annyit, hogy ne dízelt vegyél, mert felesleges


ilyen rövid távon nem fog sokkal kevesebbet fogyasztani, viszont a motor szenved a sok rövid úttól, be se melegszik,és az alkatrészek is drágábbak


a paraméterek nagyon tetszenek, végre egy ésszerű gondolkodás, ahol nem akar a kérdező százezrekért csodajárgyányt, ami megy 250-et, de nem is eszik többet 5 liternél ;)

2013. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
az én példámat mondom. Audi A4-B5 Avant. 1,8szívó benzin 125 lóerő gyárilag,20 szelepes 4 hengeres,párhuzamos hengerelrendezésű blokk, sport leömlő, szűrő, illetve keverék-gyújtás-lamba szonda hangolós csippelés, ne kérdezd hány lovat tett rá, de határozottabban jobban megy mint egy gyári, pedig az is húz. oldal légzsákok+két első, abs, Bose hangrendszer(gyári). garantáltan 171e km, első tulajtól garázsból, utolsó napig vezetett szervízkönyv (garancián túl is), szicíliai, törésmentes (padkázott lökhárító, meg oszlopra tolatott hátsó lökhárító van, de az nem törés.), és a legfontosabb hogy rozsdamentes. 1,3m-ban volt átírással,honosítással együtt. amit ráköltöttem vásárláskor: stabik(kutyacsont), első féktárcsák betétekkel, olaj, fagyállózni a hűtést mert volt kb -3 fokos(olasz...csak az alu blokk védelem végett), féltengely külső gumiharangok, és a komplett vezérműszíj készlet. hiba nélkül ment át vizsgán. a plusz az kb 80-ból megvolt. alkatrész olcsó hozzá ahhoz képest, hogy Audi. nem csöpög, nem köhög, nem beteg, klíma minden működik, és autó. jó autó.
2013. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
4es vagyok ismét, városban 8liter, országúton 6-6,5 számítógéppel mérve.
2013. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az nem semmi :O

És milyen évjàratú? Ha ilyen autót szeretnék érdemes kimenni külföldre, vagy itthon vegyem meg?

2013. máj. 29. 22:38
 7/20 anonim ***** válasza:

Itt egy pár japán

Toyota avensis


Egy pár dízeles

[link]


És egy pár 1.6 1.8 benzines szerintem ez bőven elég ara anapi 2-3 km mert nem sok üzemanyagot spórol meg neked a dízelmotor helyben mászkálásnál


[link]


[link]


[link]


[link]


Mazda6-os


pár dízel

[link]


[link]


[link]


[link]


1.8 benzinesek

[link]


[link]


[link]

2013. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ez kimaradt egy

toyota avensis 2.0 benzines újabb kasztnis de nem a legújabb 147 lovas

[link]


2.3 benzines sport mazda 166 lóerővel

[link]

2013. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Az audi A4 B5 1.8 szívóbenzinnek a gyárilag megadott városi fogyasztása 13 liter. Nemtudom hogy városban a kedves válaszoló hogy jön ki 8 literrel. Maximum akkor ha a városban egyetlen főutca van és nem kell sehol sem megállni. De még akkor is kevés lenne a 8 liter.

[link]

2013. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó, véletlenül se akarom védeni az Audit mert rühellem, de a védelmében fel kell szólalnom hogy te egy quattro fogyasztási adatait linkelted
2013. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!