Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gábor Dénes főiskola mennyire...

Gábor Dénes főiskola mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Viszonylag könnyen elvégezhető műszaki szakot keresek. Munka mellett estin, levelezőn v. távoktatáson.
2013. júl. 12. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod elvégezni?
2013. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát, a főiskola viszonylag nagy, szóval elég nehéz is. Valahol 2000-2200 tonna körül saccolom.
2013. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Az a híre hogy könnyű elvégezni, a legalacsonyabb a színvonala, viszont a munkaerő piacon nem nézik sokra.

Nekem viszont van ismerősöm aki itt végzett infós, ő is munka mellett végezte el, rendszergazda beosztásban van közigazgatásban és mégis csak megérte, hisz diplomás bért keres, ellenben egy okj végzettséggel a felét kapná kb. Mindenkinek magának kell eldönteni...

2013. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne a könnyebb utat válaszd, levelezőt máshol is munka mellett csinálják az emberek, és jó pár neves intézménynek is van levelező informatikus képzése.
2013. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Munkahely kéri a papírt. A beosztás már megvan, meg az ahhoz kellő tapasztalat, de hasonló beosztásban a többiek diplomások. Ezért kell, meg persze ezzel együtt járó bértábla miatt is.
2013. júl. 12. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor a munkahelyed/lakhelyedhez legközelebbi sulit válaszd. Ne a legkönnyebbet, hanem a legoptimálisabbat, ami lehet hogy egyben a legkönnyebb lesz, de nem biztos.
2013. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon! :DDDDD
2013. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Már megint olyanok okoskodnak, akik csak messziről látták az iskolát. Én oda járok. Most fogok végezni és hálózati mérnökként dolgozom mellette. Egyáltalán nem olyan a színvonal mint amilyennek egyesek beállítják. 300-an kezdtünk ebben az ultrakönnyű iskolában, maradtunk 30-an. Minden csak nem könnyű. Nyilván nem egy BME, de a többi főiskola között simán megállja a helyét.
2013. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Én is jártam a GDF-re. Senkinek se ajánlom. Egyébként nem olyan könnyű, mint ahogy sokan hiszik. (Persze könnyebb,mint az ELTE vagy BME. Most oda járok.)Viszont embertelen korrupt, és minden tanár egy barom.
2013. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jól mondod, korrupt.


pénzről szól az egész , nincs kivétel

2016. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!