Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kezdő Építőmérnökként mennyire...

Zotya112 kérdése:

Kezdő Építőmérnökként mennyire lehet elhelyezkedni Magyarországon? Irodákban nagy cégeknél el lehet helyezkedni? Egyáltalán van kereslet építőmérnökre? Csak a magasépítőket keresik vagy a tűzvédelem, település szakirány is keresett?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat érdekel erről a szakmáról.

2013. júl. 13. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nagyon nehéz megmondani. Én BME-ÉMK-s vagyok, úgy vettem észre, hogy a vasút eléggé kell meg az ilyen-olyan infrás mérnökök, a geoinfósok is, mert kevesen vannak. Viszont a szerkezetesekből nagyon sok van, túl sok és pl. statikusként akkor fogsz jól keresni, ha magas kockázati tényezőt vállalsz be, ill. ha van jó ismeretséged. Sok szerkezetes szakirányos ismerősöm még szakmai gyak-hoz is nehezen talál helyet... :/
2013. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak telepesre érdemes menni,vagy geotech-re.Itthon max. közműcég fog felvenni vagy lesz átmenetileg 1-2 kisebb projekt amivel kihúzhatod pár hónapig.Az építőipar halott és az is marad egy jó pár évig.Magyarországon pedig 0 kilátás.ha apu közgépes akkor esetleg csurranhat valami,egyébként helo van.
2013. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemzetközi piacra tervezz.
2013. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!