Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahol tudtok egy jó kis...

Valahol tudtok egy jó kis oldalt vagy videót ami elmagyarázza, hogy kell egyenleteket megoldani?

Figyelt kérdés
Tavaly 7.be kezdük el tanulni ott 2 es lettem belőle(nagyon szégyenlem de ez van),mostmár ugye 8. osztálynak vége ,nemsokárt megyek fel 9.-be.Évelején 8.ba is voltak még kis egyenletek csak bonyolultabbak mint 7.be. szóval a matematikai jegyeim úgy alakultak 8. osztály év elején hogy: 1,1,1,4,5,5,3,5 stb.....az eleje az egyenletek voltak.mielőt még valaki belekezdeni ,hogy síkhülyevagyok matekból meg ,hogy ne is erőltessem hagyja rá.4 es lettem, ami szerintem egész jó ugyanis 1 db5 ös 2 db 4es 4db 3as...és 13!!!!db 2-es....Mondták nagyonsokan hogy nagyon rossz matek tanárunk van. egyszerűen nem tud magyarázni(nyugi nyelvtantanár okés csak most sietek). Nah lényegében nemtudok vmit ahol levan vezetve megoldása?Egyáltalán nemtudom megoldani..van vmi baloldal meg jobboldal meg egyenlőrekell hozni ...xd fogalmam sincs h mikezek. :S.
2013. júl. 16. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! [link] Ezt az oldalt ajánlom neked. Nem csak matekot találsz itt, de a diák verziót használva sok hasznos videós magyarázathoz juthatsz. Nekem ez az oldal fizika tanulmányaim során nagyon sokat segített. De ha küldesz egy üzenetet akkor privátban is tudok segíteni, ha gondolod. Sok sikert a matekhoz :)
2013. júl. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Köszi a linket. :) Ez nekem is hasznos volt.
2013. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!