Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvin rosszul számolták a...

E-felvin rosszul számolták a ponjtaimat. Kérelem?

Figyelt kérdés
a felvi kalkulátora szerint 385 p van. de az e-felvin 381 p írt. megvan,h mi az oka. az érettségi átlagkor a régebbi érettségi eredmlényeimet vetté figyelembe és nema régieket. :/ írjak nekik? mert ugye az ugy van,h ha van tanusítványom és jobb lett akkor azt kellene nézniük nem? o.O sürgőős

2013. júl. 16. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM azt kell nézniük, hanem, ami a kék fedeles érettségi bizonyítványodban van.
2013. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tanusítvány ha jobb lett azt kell nézniük én is idén felvételizek és nekem is a tansítványt nézték:)
2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézniük.
2013. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érettségi PONTnál a tanúsítványt nézik, az átlagnál a régit. Nekem is ez van, és már írtam nekik, elutasították.
2013. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor most előnyben vannak frissen érettségizettek?
2013. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább azok, akik egy szép érettségit tettek. Akár most, akár tavaly.
2013. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor is szépet tettem (fel is vettek, most is egyetemre járok), de abban jogos a kritika, hogy például a matekot én is elszúrtam elsőre, most javítottam ki. Amellett, hogy drága volt, most bánhatom a tanulmányi pontokkal kapcsolatban is. Szóval igen, az van előnyben, aki nem olyan süti, mint én (bár nem panaszkodom a pontjaim miatt így sem).
2013. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem nem sikerült olyan jól a matekom, és idén pedig újraérettségiztem belőle, sokkal jobb lett. A két felvételi tantárgyba viszont nem tartozik bele, ezért most nem is veszik figyelembe az érettségi átlagnál. Buktam több mint 10 pontot és feleslegesen fizettem ki az érettségiért a pénzt.Csodálatos :/
2013. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!