Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Többletpontjaimat adminisztrat...

Többletpontjaimat adminisztratív okokból nem számolták bele a pontjaimba, így van még esélyem?

Figyelt kérdés
Persze a többletpontok nélkül nem lett sikeres a felvételim, de Dr. Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter úrnak formanyomtatványon írtam egy kérelmet, reménykedhetek a pozitív elbírálásra...
2011. aug. 9. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha idejében fellebbeztél (jogorvoslati kérelem), akkor simán.
2011. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldtek egy értesítést hogy felvettek/ nem vettek fel sehova,azon írták hogy x napon bellül fel lehet lebbezni ha nem értünk egyet az eredménnyel. Ha ezt megtetted a határidőn bellül akkor van esélyed,de ha nem érkezik válasz augusztus közepéig akkor hívd fel őket vagy keresd meg személyesen.
2011. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én már az értesítő sms után 2 nappal megírtam a jogorvoslati kérelmet, az értesítő levél még csak egy pár napja érkezett.
2011. aug. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!