Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem járnak el egységesen...

Miért nem járnak el egységesen a főiskolák, egyetemek az utólagosan kiderült plágiummal szemben?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy több évre visszamenőleg már nem lehet a sok beadott munkát leellenőrizni, de ha valakiről kiderül, hogy csalt (ld politika), akkor az egyetemek miért nem egységesen járnak el? A diplomaszerzésnek a dolgozat nem feltétele vagy mi? Palitól elvették, Zsoltinak meghagyták a fokozatát. Mi a különbség a kettő közt? Ezek az intézmények, mi alapján hoznak döntést? (Amúgy persze a csalást leszámítva még lehet valaki jó szakember,,,de hát akkoris előnyszerzés és minimum újraíratnám vele ezt.)
2013. júl. 16. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én nem csodálkozom egy olyan országban ahol gyakorlatilag a társadalmi kohézió a béka segge allatt van, és a korrupció csak úgy virágzik.


Senkinek sem érdeke, hogy egységesen járjanak el, mert mit jelent az? Az egyik belenézhet abba, milyen szarságokat csinál a másik.


Ezek az intézmények, mi alapján hoznak döntést?

Most nem azért de a nemzeti trafikok szerinted miért jöttek létre, illetve kik kapták meg, szerinted? Legjöbb üzlet. Te figyeljél már, Zsolti plagizálását szarjátok már le, cserébe kaptok jogot, hogy legyen 5 darab trafikotok.


Talán így.

2013. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
először csak arra gondoltam, hogy a doktori és szakdoga nem egy súlycsoport.. ilyen politikai adok kapokot nem rendeltem mögé
2013. júl. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!