Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valószínűleg bíróságra kell...

Valószínűleg bíróságra kell mennem, mert jogtalanul utasították el a többletpontjaimat. Ha emiatt, tegyük fel, csak augusztusban kapom meg pluszpontokat, utólagosan felvehetnek az egyetemre?

Figyelt kérdés
Már fellebbeztem ez ügyben, de azt is elutasították, viszont én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez a többletpont megjár, mivel 2008ban, és 2010ben is elfogadták. (Igaz, 2010ben is fellebeznem kellett)
2011. júl. 8. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az ,hogy régen elfogadták nem jelenti azt ,hogy idén is érvényes, sok változtatás volt idén is. De a felvi.hu-n részletesen leírják, hogy miért jár többletpont, valamint milyen dokumentumok kellenek azok igazolásáért. Biztos ,

hogy az stimmel? Megnézted többször is?

2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy minden stimmel. Amúgy a gyerkemvédelmi kedvezményről van szó. Ugye akkor jár a többletpont, ha középiskolai tanulmányaim alatt kaptam ezt a gyermekvédelmit. NAmost én 2004-2008ig jártam középsuliba, viszont a gyermekvédelmit 2004 augusztusáig kaptam, tehát akkor még nem kezdődött el az iskola, viszont a jogviszonyom már megvolt a sulival, tehát biztos h megjárna...
2011. júl. 8. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
hogy választ is kapj a kérdésre: igen, felvehetnek. Mindig hagynak pár helyet az ilyen esetekre.
2011. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. júl. 8. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha bíróságra mész, abból nem lesz döntés augusztusra... Mindjárt kezdődik az ítélkezési szünet...
2011. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Először is.

Be kellene menni a felvihez, vagy felhívni őket.

Másrészt ha nem vesznek fel, akkor lehet majd fellebbezni, akkor talán megpendítheted ezt a vonalat.

A bíróságos dolog necces... Hónapokig eltartana a dolog, idén már tuti nem kezdhetnéd el.

Sőt írj a felvi jogászának is, részletesen, akár scannelve a papírokat.

2011. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha a felvi jogásznak írnál, és bemennél az ügyfélszolgálatra (Maros utca), mert ha nem ítélik meg a pontjaidat időben, akkor nem kezdheted el az egyetemet ebben az évben, és akkor már hiába...
2011. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor telefonáltam, de az ügyintézők (már bocsánat a kifejezésért) de annyira fogyatékosok hogy semmi használható infót nem tudnak mondani...Múltkor azt mondták, hogy még ne fizessem be a felvételi díjat, erre ma kaptam egy e-mailt, hogy kizártak a jelentkezésből. :S
2011. júl. 8. 22:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon messze lakok az egyetemtől :(
2011. júl. 8. 22:54
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem jár a pont, meg amúgy is, aki ezért bíróságra megy....
2011. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!