Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki aki ELTE matek ra jár...

Valaki aki ELTE matek ra jár meg tudná mondani nekem hogy szerinte mennyire lehet mellette dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan tanulsz és gyors a felfogásod, akkor lehet. De szerintem csak akkor érdemes dolgozni, ha mindenképpen kell a pénz (kajára, könyvre..). Nekem eszembe sem jut a felvett 30+ kreditnyi tárgy mellett melózni, örülök, ha éppen nem kell gondolkodni és pihenhetek...
2013. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dolgozom mellette. Nem könnyű, de szerintem mindenképp megéri, nem a pénz hanem a tapasztalat miatt. Nem könnyű,a vizsga/zh időszak nagyon nehéz. De én úgy voltam vele inkább csúszok egy évet, minthogy úgy jöjjek ki az egyetemről, hogy semmi tapasztalatom. Diákként sokkal könnyebb elhelyezkedni, mint nem diákként, és erre egyetem mellett van csak lehetőséged. Szóval lehet, de nem könnyű... pláne agyi munkát
2015. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!