Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén mikor lesz a Corvinus-os...

Idén mikor lesz a Corvinus-os gólyatábor?

Figyelt kérdés
A honlapon semmit nem találtam ezzel kapcsolatban, egyedül azt tudom, hogy tavaly augusztus utolsó hetében volt. Akkor valószínűleg idén is akkorra várható?

2013. júl. 18. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, nálunk idén egy héttel korábban lest, mint tavaly. Ajánlom, hogy írj az egyik szervezőnek, vagy bárkinek aki benne van az ilyen közösségi dolgokban. Én ezt tettem.
2013. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*lesz
2013. júl. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik karon?
2013. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
G kar pénzügy-számvitel :), de ha jól tudom a G, a K és a T kar közösen tartja :)
2013. júl. 21. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, azok tényleg közösen. Azért kérdeztem, mert a Budai Campus karainak megvannak az időpontjai neten, de akkor neked nem ez kell.
2013. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam augusztus 25-30ig lesz. :)
2013. júl. 22. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha én a KERTK kar egyik szakjára fogok járni, akkor várhatóan nekem is akkor lesz? :) Lehet, hogy még össze is futunk?! :)
2013. júl. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A KERTK külön tartja..az a Budai Campus.Két idöpont van..az egyik augusztus 20-25. Ha rákeresel a neten megtalálod:)
2013. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!