Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudna a párom néhány...

Hogyan tudna a párom néhány nap alatt felkészülni úgy közigazgatási alapvizsgára, hogy át is menjen?

Figyelt kérdés
Nagyon utálja a témát és jó lenne, ha legalább a minimumot teljesítené. Csak olyanok válaszoljanak, akik ebben a szférában (köztisztviselő) dolgoznak. Köszi.
2009. okt. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha utálja a témát miért ebből tesz alapvizsgát? Miért nem mászott el egy ügyvédi irodához, vagy katonaságra, akármi. BTW attól függ melyik egyetem, mondjuk a debreceni jogi kar vizsgájára egy hét alatt egy majmom is felkészül, pl a szegediére esélye sincs, hónapokkal előre készülnie kell.

De, szerintem ezt leginkább neki kell tudnia, a lényeg, hogy ne adja fel, mákja is lehet. P tudja mit és milyen mélységben kérnek a tanárai, és abból ő mennyit is tud.

2009. okt. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a helyzet, hogy nem azok vizsgáztatják, akik tanították neki az anyagot. Hogy miért ebből vizsgázik? Az a helyzet, hogy önkormányzatnál dolgozik és muszáj letenni ezt a fajta vizsgát, hogy ott maradhasson továbbra is. Égetően fontos most nekünk a munkahely, mivel pici babánk van.
2009. okt. 21. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, de azért megkérdezem, hogy hogy ment a párodnak a vizsga? Sikerült?

Nekem is lassan kellene vizsgáznom belőle. Eddig egyszer rágtam át magamat az anyagon és hát nem sokra emlékszem belőle.

Ráadásul nekem természettudományi diplomám van. Nem értem az ilyen jogi meg adatkezelési dolgokat mért kell tudnom. Egy ügyintézőnél megértem, de nekem minek...?

2012. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna végül nem lett meg neki, el is jött erről a munkahelyről. Ő meg rendszergazda. Szóval neki sem lehet érteni, hogy miért kellett annó.
2012. okt. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!