Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Fidesz szerintetek meghagyja...

A Fidesz szerintetek meghagyja a közigazgatási versenyvizsga kötelezettséget? A közigazgatási versenyvizsgára a 126/2009. (VI.15. ) számú Korm. Rendelet vonatkozik. Az újonnan belépő köztisztviselőknek kötelező lerakniuk.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem igen, mert én is közigaztasban szeretnék elhelyezkedni a diploma után. És nincs kedvem és időm arra, hogy még államvizsga után erre is tanuljak. Te hol szeretnél elhelyezkedni? Én adó és pű hivatal, ott voltam gyakon is és szerettem.
2010. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
VAgyis nem . Remélem ELTÖRLI!!!
2010. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én remélem,hogy megmarad nálunk a tisztviselőnek gyakorlatilag te mondod meg, hogy ez meg az a papirok tologatása mellet még az ő dolga lenne, ja és értenie is kéne hozzá. Arról nem is beszélve, hogy egy-két titkárnő 8 általánossal meg gyors és gépíróival olyan hülyeségeket produkál néha ( egy közalkalmazott: mentős, tanár, tűzoltó bérének a duplájáért), hogy az ember sírva menekül. Na az ilyeneknek igenis legyen egy kötelező vizsga. Minden államidolgozónak van valami vizsga x évenként, továbbképzés amin részt kell vennie, hasonlók, nekik is legyen.
2010. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Ez így igaz, de miért kell egy politológia szakkal + igazgatásszervező végzettséggel letenni? Ez így ilyen formában csak pénzlehúzás.

2010. máj. 24. 11:25
 5/9 A kérdező kommentje:
És azok a titkárnők kb. nettó 80 ezret keresnek.
2010. máj. 24. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Most még igen, de majd 20 év múlva lehet nem árt csak a lelkiismeretre bízni az ismeretek felelevenítését.
2010. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Ez így igaz, de miért kell egy politológia szakkal + igazgatásszervező végzettséggel letenni?


Mert az aktuális jogot nem tudud meg másképp sem érteni sem alkamazni erről szól

2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

És azok a titkárnők kb. nettó 80 ezret keresnek.


Jó nekik több a bruttójuk mint nekem akinek két diplomám van.

2010. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Jó nekik több a bruttójuk mint nekem akinek két diplomám van."

Ez nem igaz te is tudod.

2010. máj. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!