Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontszámítás, felülvizsgálati...

Pontszámítás, felülvizsgálati kérelem?

Figyelt kérdés
Szeretnék felülvizsgálati kérelmet küldeni a pontszámaimmal kapcsolatban, de nem tudok, mert az azelőtti kérelmem státusza még mindig "feldolgozás alatt" van, pedig már kijavították a hibát. De észrevettem még valamit és nem tudok többet küldeni. Van-e esetleg valamilyen más e-mail cím, amire írhatnék?

2013. júl. 19. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szopatják a népet nekem is 3 napja van feldolgozás alatt.
2013. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy 16.án megjelent a pontom, küldtem fellebezést mert igy 90 pontal kevesebbem van.. azóta semmi, irtam emailt, telefonáltam de semmi, várjak. :@ küldenék még 1 fellebezést, mert akkor nem fért bele at 500 karakterbe, de igy nem tudok.
2013. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A felvi oldalán van egy olyan mail-cím, hogy

info@felvi.hu


Gondolom oda lehet irkálni

2013. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bár ez inkább az érettségire vonatkozik, de próbálkozzatok itt is be:

Tájékoztatást az info@oh.gov.hu címen vagy telefonon a fővárosi és megyei kormányhivatalokban, illetve az Oktatási Hivatal Közoktatási Programok Főosztályán (+36 1 374 2382) kérhettek.

2013. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túl sok lesz a pontunk, ezért szívatnak...
2013. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hétfő délig várok aztán zaklatom őket telefonon! :D

Már a pontjaim jók de a kérvény még mindig feldolgozás alatt. Még az hiányzik, hogy 24-én megszopassanak.

2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na változott már a helyzet? Vagy még mindig feldolgozás alatt van?
2013. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már változott, minden oké. :) Nagyon várom már a holnap estét, izgulok :S
2013. júl. 23. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!