Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi passzív évvel kapcsol...

Egyetemi passzív évvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. az a kérdésem, hogy most kezdeném szeptemberen az egyetemet, de passzív évet szeretnék, mivel külföldön fogok tartózkodni egy évig és , a kérdés az, hogy ha ezután az év után elkezdem a sulit mehetek majd gólyatáborba vagy arra csak most lenne lehetőségem? Csak mert nem akarok ki maradni belőle, mert akkor alig fogok valakit ismerni :/
2013. júl. 19. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mehetsz, mert csak a frissen felvetteknek küldenek róla papírt és csekket is.
2013. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mehetsz majd akkor is. Sőt felsőbbévesként is lemehetsz, ezt nem szokták korlátozni.
2013. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gólyatábor szervezőit, de szerintem sincs akadálya. (Egyébként gólyatábor nélkül is lehet ismerősöket szerezni, nem kerülsz nagy hátrányba, ha nem veszel részt rajta.)
2013. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen ?:) Annak örülnék, ha úgy is részt vehetnék rajta, mert szeretnék minél több emberrel megismerkedni,meg a csoporttársakkal ismerkedni majd.

Valóban barátokra lehet szert tenni gólyatábor nélkül is? Mármint nem nehéz egy picit anélkül? Főleg, hogy nem is leszek kolis..

2013. júl. 19. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Kollégista vagyok, de gólyatáborba nem mentem. Abszolút nem éreztem magam hátrányban emiatt. Eleinte nehezebb volt, szokatlan volt a környezet, nem volt egy ismerősöm se, de idővel megoldódott minden.


Egyébként általában a kari Hallgatói Képviselet szervezi a Gólyatábort, bár ez függ attól, hogy milyen egyetemre, karra mész továbbtanulni. Nyugodtan írj nekik, biztosan válaszolni fognak a kérdésedre. De ha nem mehetsz, vagy nem is akarsz menni, akkor is maximum 1 hónapon belül lesznek ismerőseid az egyetemen is.

2013. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! A kérdésem még az lenne, hogy ez a kari hallgatói képviselet vagy kiket hol lehet elérni? Ez fent van a suli honlapján?

Egyébként szeretnék részt venni nagyon a gályatóbáron,de csak akkor amikor elkezdem az aktív évet, most elég felesleges lenne :D

2013. júl. 19. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a hök-ösök csinálták a gólyatábort. Mikor az egyetem kiküldte a kolival stb.vel kapcsolatos tudnivalókat, akkor volt egy fecni a gólyatáborról is, és azon rajta volt az elérhetőségük. Email, telefon.
2013. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg google segítségével meg tudod találni, én úgy próbálkoznék (sok egyetemnél, karnál külön weblapja van a hallgatói képviseletnek, esetleg az egyetem oldalán is találhatsz információkat). De ha leírod az egyetemet és a kart akkor utána nézhetek.
2013. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Passzív félévvel kezdeni? Ezt nem biztos hogy engedélyezik, először nézd meg az egyetem TVSZ-ét hogy van e erre lehetőséged, sok egyetemen nem lehet passzív félévvel kezdeni, vagy kérvényezni kell és ha megfelelőnek találják az indokod akkor engedélyezik.
2013. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
BGF-en szeretném így kezdeni az évet. Annyit tudok,hogy tavaly így kezdhette egy ismerősöm a sulit,szóval biztos van rá lehetőség.
2013. júl. 20. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!