Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat úgy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat úgy jön létre, hogy a lány volt inkább a kezdeményezőbb, akkor a pasi passzív lesz a kapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mondjuk már több hónapja ismerjük egymást, látszik, hogy a pasi is kedvel és én is őt, de nem lép semmit. Ha én lépnék (mert már egyszer megtettem), akkor, ha még egyszer lépnék és esetleg össze is jönnék, mindenben nekem kell kezdeményeznem? Sohasem fogom megérteni ezt a "kinek kell kezdeményeznie?" témát és, hogy az milyen hatással lesz később a kapcsolatra.


21/L


2013. jún. 23. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ennek fordítva nem áll fent a veszélye? ....Dehogy nem..
2013. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet...
2013. jún. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!