Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hamarosan itt a ponthatárok...

Hamarosan itt a ponthatárok kihirdetése. Valószínűleg az első két helyre nem vesznek fel, pontok hiányában, de a 3. helyre bejuthatok. De arra mégse akarok menni. Hogyan tovább? (Folyt. Köv. Alatta)

Figyelt kérdés
Ha nem szeretném megkezdeni ott a tanulmányaimat (felsőoktatási szakképzésről van szó), és inkább OKJ-re mennék és javítanák az érettségi eredményemen, mit tegyek?Bármilyen kötelezettségem van miatta? Vagy ezzel csak felvételt nyerek és magam döntöm el, hogy beiratkozok-e vagy sem? Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 20. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező beiratkozni, így nincs jobbára semmilyen teendőd . Kapsz majd persze egy halom levelet, meg azt sem tartom kizártnak, hogy felhívnak a beiratkozás napján, hogy miért nem mentél el ,de akkor majd mondod, hogy mégsem szeretnél ott tanulni. OKJ-re pedig akkor minél hamarabb tessék jelentkezni :)
2013. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem iratkozol be, és kész.
2013. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasonlóra gondoltam én is, csak nem voltam benne biztos. De akkor megerősítettetek benne. :) Ezer hála érte! :)
2013. júl. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!