Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így spórolhatok egy évet?...

Így spórolhatok egy évet? (SEGÍTSÉG! )

Figyelt kérdés

Most szeptemberben fogom kezdeni a 10. osztályt, viszont pár nap múlva betöltöm a 16-ot és úgy tudom, hogy a tankötelezettség 16 éves korig szól.

Szóval, ha most abbahagyom a rendes sulit, és elmegyek egy 2éves esti tagozatos érettségire felkészítő iskolába, akkor elméletileg spóroltam egy évet.

Ez lehetséges?



2013. júl. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal az esti érettségire felkészítő 3 éves, a nappali a 2 éves. Egyébként mit csinálnál 3 évig 9 osztállyal? (ha lehetséges 9 osztállyal)
2013. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy azt a tanévet végig kell járnod, amelyikben betöltöd.
2013. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ha lehetséges is: MIBŐL spórolsz vele? Gondolod, hogy egy ilyen érettségigyárban olyan tudásra fogsz szert tenni, amivel stabilan tovább lehet tanulni? Vagy ott akarsz állni egy gagyi érettségivel, és munkát keresni?
2013. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
az esti érettségi nem "gagyi", ugyanazt írod, mint a többi, csak nem tanítanak szart sem, mindent neked kell otthon megtanulni. minek mennél át estire? a 2 év meg elvégzett 10 osztályosokra vonatkozik, általában addig eljutnak a szakmunkások is, ezért reklámozzák 2 éves érettséginek, ami nagyon nem az.
2013. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bedőlni mindenféle humbugnak
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!