Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek ingyen segítség?

Valakinek ingyen segítség?

Figyelt kérdés

Hello.

Az igazat megvallva itthon unatkozok,és olyan embert keresek ,akinek interneten keresztül segíthetek mondjuk a munkájába feltéve ha az érdekes pl. valamilyen tervezés .


2013. jún. 7. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
weblap?
2013. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnék közben tanulni is valamit :)
2013. jún. 7. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. A tervezést mi alatt érted? Tehát tervezni egy házat, egy szobát, egy nem tudom mit....
2013. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok benne az ilyesmibe,de ha megmutatják nekem ,hogy kell ,vagy valamit szívesen segítek,és látod tanulnék is vele,nem számítógépes játékokat játszanék legalább.De komolyan bármire nyitott vagyok ami tanít is egyben
2013. jún. 7. 20:31
 5/5 anonim válasza:

hát ezzel csak az a baj hogyha vkinek segítség kell és ért hozzá annak olyan kérdése lesz amihez neked halvány lila gőzöd nincs . amúgy (főleg a mérnökök , mivel az vagyok tudom) egyébkéntsem szereti senki ha belenyúlnak a munkájába ... jobb az összhang ha az ember maga csinálja és a rajz is egységesebb most lényegtelen hogy tervezőprogis vagy szabadkézi .... ha azthiszed mégis alkalmas vagy rá had ábrándítsalak ki mond ezt el nekem mit jelent :

Közös ponton metsződő erőrendszer eredője ha közös ponton keresztül megy nagysága az összetevő erők vektoros összege

ez egy tök alap dolog . remélem sikerült kiábrándítani a mesékből . ha nem vagy szakértő senki nem fogja a leckéjét rádbízni ....

2013. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!