Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet csinálni?

Szerintetek meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés de nagyon félek a szeptemberben induló pénzügyi számviteli ügyintéző tanfolyamtól. Az a helyzet,hogy ezt mindig kerültem de most úgy hozta a sors hogy ha nem végzem el akkor nem lesz munkám így kénytelen vagyok egy négy hónapos intenzív OKJ-s tanfolyamot elvégezni a saját költségemen. Nem voltam soha jó matekból és mivel most tértem vissza úgymond az életbe gyes után egy új munkahelyre rögtön tanulni stb....hát nagyon félek. Tudom meg KELL csinálnom mivel ha nem ugrik a munkám és a pénzem....de nagyon nehéz???

Bátorító dolgokat tudtok mondani? Köszi


2013. júl. 22. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!